Bing &Gröndahl väggplaketter
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, (9) Väggplaketter, biskviporslin, efter Bertel Thorvaldsen, 8 st diameter ca 14, 1 st diameter ca 33 cm,
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma, större plakett med nagg, 1 plakett med smärre nagg
769110
2020-05-08