Soffbord, 1900-tal

Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal
Soffbord, 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets första hälft, rektangulärt, utfört i ek, svängda ben, bordskiva lagt i stjärnmönster, mått: ca 100x100, 65 cm

Ojämnheter på bordsytan, repor och bruksslitage

769113

2020-05-08