157 - Figuriner / lampfötter

157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter
157 - Figuriner / lampfötter

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER / LAMPFÖTTER, 1 par, dekorativa hundar, s k staffordshirehundar, bemålat och glaserat lergods, uttag för lampfötter och sladdar, 1900-tal, höjd ca 54 cm

Smärre slitage

769122

2020-08-21