160 - Glasvitrin

160 - Glasvitrin
160 - Glasvitrin
160 - Glasvitrin
160 - Glasvitrin

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, mässing, trä och klarglas, tidigt 1900-tal, höjd ca 67, 43 x 21 cm

Slitage

769135

2020-08-21