228 - Samovar pläter

228 - Samovar pläter
228 - Samovar pläter
228 - Samovar pläter
228 - Samovar pläter
228 - Samovar pläter
228 - Samovar pläter

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, pläter, 1800-tal, kvadratisk fot med fyra kulfötter, ringbitande lejonmaskaroner, höjd 48 cm

smärre lagningar
slitage

769151

2020-08-21