Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SAMOVAR, pläter, 1800-tal, kvadratisk fot med fyra kulfötter, ringbitande lejonmaskaroner, höjd 48 cm
smärre lagningar
slitage
769151
2020-08-21