Skål Nils Landberg Orrefors

Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors
Skål Nils Landberg Orrefors

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NILS LANDBERG, skål, Orrefors 1970-tal, klar kristallmassa, signerad Orrefors N 3516-211, etikettmärkt, höjd 10, diameter 35 cm

Kuntoraportti

Smärre bruksspår

769152

Päivämäärä:

2020-05-10