Skål Nils Landberg Orrefors
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NILS LANDBERG, skål, Orrefors 1970-tal, klar kristallmassa, signerad Orrefors N 3516-211, etikettmärkt, höjd 10, diameter 35 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksspår
769152
Päivämäärä:
2020-05-10