163 - Krucifix 1800-/1900-tal

163 - Krucifix 1800-/1900-tal
163 - Krucifix 1800-/1900-tal
163 - Krucifix 1800-/1900-tal
163 - Krucifix 1800-/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KRUCIFIX, bordsmodell, trä och pastellage, bemålat och bronserat, 1800-/1900-tal, höjd ca 42 cm

Slitage

769154

2020-08-21