AGDA HOLST: Porträtt av författarinnan Ulla Bjerne
Klubbat för:
88 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
AGDA HOLST (1886-1976): Porträtt av författarinnan Ulla Bjerne, signerad och daterad Agda Holst Paris 1927, olja på duk, 80,5x65 cm
UTSTÄLLD: Med ögon känsliga för grönt, Säfstaholms Slott, 2008
Ytsmuts
769156
2020-05-10