Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Fiskare på stranden, signerad HAGBORG, olja på duk, 61x93 cm
Ytsmuts
769161
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här