Georg Oddner fotografi

Georg Oddner fotografi
Georg Oddner fotografi
Georg Oddner fotografi
Georg Oddner fotografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG ODDNER (1923-2007): Puno Peru,", baksidan med stämplar "Foto-Copyright TIOFOTO ca 19x26 cm, I passepartou.

PROVENIENS: Svensk privatsamling

SKADOR: Ytslitage

769162

2020-05-10