Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG ODDNER (1923-2007): Puno Peru,", baksidan med stämplar "Foto-Copyright TIOFOTO ca 19x26 cm, I passepartou.
PROVENIENS: Svensk privatsamling
SKADOR: Ytslitage
769162
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här