230 - Samovar pläter 1800-tal

230 - Samovar pläter 1800-tal
230 - Samovar pläter 1800-tal
230 - Samovar pläter 1800-tal
230 - Samovar pläter 1800-tal
230 - Samovar pläter 1800-tal
230 - Samovar pläter 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, pläter, England 1800-talets första hälft, rund på kvadratisk fot med fyra kulfötter, ringbitande lejonmaskaroner, höjd 41 cm

lagningar
kranens benknopp skadad och medföljer
borttagen brännare
slitage

769167

2020-08-21