Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Stilleben, signerad Otte S., olja på pannå, ca 45x55 cm

PROVENIENS: Inköpt på Bukowskis "Moderna" 2004

769177

2020-05-10