Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALTARLJUSSTAKAR, 1-par, mässing, ena med gravyr 1883, höjd ca 57 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bucklor, repor och märken
769179
2020-05-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner