Altarljusstakar mässing

Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing
Altarljusstakar mässing

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALTARLJUSSTAKAR, 1-par, mässing, ena med gravyr 1883, höjd ca 57 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bucklor, repor och märken

769179

2020-05-07