Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LJUSKRONA, 1900-tal, venetiansk stil, 3 ljusarmar, höjd ca 70, diameter 55 cm

PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Fungerar enligt uppgift vid inlämningstillfället

769181

2020-05-06