Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, 1900-tal, venetiansk stil, 3 ljusarmar, höjd ca 70, diameter 55 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Fungerar enligt uppgift vid inlämningstillfället
769181
2020-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner