Rune Hassner fotografi
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HASSNER, Rune (1928-2003): "Dassa, Niger", bildbyråstämpel på baksidan, gelatinfotografi, vintage, ca 22x27 cm. I passepartout
PROVENIENS: Svensk privatsamling
SKADOR: Brott i bildens ytterkant
769182
2020-05-10