Rune Hassner fotografi

Rune Hassner fotografi
Rune Hassner fotografi
Rune Hassner fotografi
Rune Hassner fotografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSNER, Rune (1928-2003): "Dassa, Niger", bildbyråstämpel på baksidan, gelatinfotografi, vintage, ca 22x27 cm. I passepartout

PROVENIENS: Svensk privatsamling

SKADOR: Brott i bildens ytterkant

769182

2020-05-10