165 - Miniatyrbordsur empire
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSUR, miniatyrmodell, empire, förgylld brons och vit marmor, förgylld bronsurtavlan märkt Goupil Vardon Cherbourg, 1800-tal, höjd 19 cm
funktionen ej testad och garanteras ej
nyckel saknas
769185
2020-08-21