165 - Miniatyrbordsur empire

165 - Miniatyrbordsur empire
165 - Miniatyrbordsur empire
165 - Miniatyrbordsur empire
165 - Miniatyrbordsur empire
165 - Miniatyrbordsur empire
165 - Miniatyrbordsur empire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, miniatyrmodell, empire, förgylld brons och vit marmor, förgylld bronsurtavlan märkt Goupil Vardon Cherbourg, 1800-tal, höjd 19 cm

funktionen ej testad och garanteras ej
nyckel saknas

769185

2020-08-21