Rune Hassner gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSNER, Rune (1928-2003): Indien, stämpelsignerad a tergo Rune Hassner/ TIO, gelatinsilverfotografi, vintage, bildmått, ca 23x28 cm. I passepartout

PROVENIENS: Svensk privatsamling

769187

2020-05-10