Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), mandarinporslin, diameter ca 21 cm
Nagg, spricka, kantlagning
769199
2020-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här