Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEKHUVAR, 3 st., försilvrad metall, England 1800-talets andra hälft, oval form, handtag med dekor av pärlstav, den största med graverad crest, längd 26, 31 respektive 40,5 cm
bucklor
769207
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här