1397 - Stekhuvar 3 st pläter

1397 - Stekhuvar 3 st pläter
1397 - Stekhuvar 3 st pläter
1397 - Stekhuvar 3 st pläter
1397 - Stekhuvar 3 st pläter
1397 - Stekhuvar 3 st pläter
1397 - Stekhuvar 3 st pläter

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKHUVAR, 3 st., försilvrad metall, England 1800-talets andra hälft, oval form, handtag med dekor av pärlstav, den största med graverad crest, längd 26, 31 respektive 40,5 cm

bucklor

769207

2020-08-23