Sten Ekelund färglitografi

Sten Ekelund färglitografi
Sten Ekelund färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN EKLUND (född 1942): "Investigation", signerad och daterad Sten Eklund -06, färglitografi, 76/150, bildmått ca 69x42 cm

769208

2020-05-10