167 - Mjuka djur 1800-/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

DJUR, 10 st, för prydnad och lek, stoppade, skinn- och textilklädda, nallar, hundar och katter, 1800-/2000-tal, höjd/längd upp till ca 50 cm

Slitage / kraftigt slitage

769221

2020-08-21