Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
800 SEK
DJUR, 10 st, för prydnad och lek, stoppade, skinn- och textilklädda, nallar, hundar och katter, 1800-/2000-tal, höjd/längd upp till ca 50 cm
Slitage / kraftigt slitage
769221
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här