Levrette herrarmbandsur

Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur
Levrette herrarmbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEVRETTE, armbandsur, stål, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, kronograf med minuträknare, serienr. 21207, läderarmband samt spänne (ej original), diameter 38 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

769226

2020-05-10