Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASSIETTER, SKEDFAT, 4 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor, diameter ca 12-16 cm
Nagg
769236
2020-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här