Tamburmajor sent 1900-tal

Tamburmajor sent 1900-tal
Tamburmajor sent 1900-tal
Tamburmajor sent 1900-tal
Tamburmajor sent 1900-tal
Tamburmajor sent 1900-tal
Tamburmajor sent 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, sent 1900-tal, mässing, dekor av kvinnobyster, höjd 167 cm

Mindre bruksslitage

769245

2020-05-16