Bordsur Louis XVI-stil

Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, Louis XVI-stil, Frankrike, förgylld, vitemaljerad urtavla med blåa romerska siffror, nyckel medföljer, pendel saknas, höjd ca 34, bredd 40 cm

Slitage

769293

2020-05-12