Rune Hessner, Nigeria

Rune Hessner,  Nigeria
Rune Hessner,  Nigeria
Rune Hessner,  Nigeria
Rune Hessner,  Nigeria

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE HASSNER (1928-2003): Nigeria, Stämpelsignerad a tergo Rune Hassner/TIO, gelatinsilverfotografi, ca 26x22 cm. I passepartout

PROVENIENS: Svensk privatsamling

769299

2020-05-10