Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, omkring 1900, förgyllt med svarta detaljer, urtavla med romerska siffror, märkt Carl Lindbom Kjöbenhavn, pendel samt nyckel saknas, höjd ca 37, bredd 30 cm
Slitage
769312
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här