Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, omkring 1900, förgyllt med svarta detaljer, urtavla med romerska siffror, märkt Carl Lindbom Kjöbenhavn, pendel samt nyckel saknas, höjd ca 37, bredd 30 cm

Slitage

769312

2020-05-12