Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första hälft, möjligen Otto Schulz för Boet Göteborg, textilklädsel, ben i lövträ, längd 180, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage
769316
2020-05-06