Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, möjligen Otto Schulz för Boet Göteborg, textilklädsel, ben i lövträ, längd 180, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

769316

2020-05-06