Klubbat för:
15 000 SEK
15 000 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: La Parade, färglitografi efter gouache, 1953, signerad och numrerad F. Léger 195/285. I. 34,8 x 45 cm
769321
2020-05-10