FENAND LEGER, efter: La Parade

Klubbat för:

15 000 SEK

15 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: La Parade, färglitografi efter gouache, 1953, signerad och numrerad F. Léger 195/285. I. 34,8 x 45 cm

769321

2020-05-10