1399 - Bricka nysilver England 1900-talets början

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, nysilver, England 1900-talets början, oval på fyra fötter, handtag, profilerad, godronnerad kant, graverad dekor, längd 75 cm

slitage

769328

2020-08-23