SKÅP Kina 1800-tal

SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal
SKÅP Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Kina, 1800-tal, lackarbete, dörrpar med bakomvarande hyllor, lös sockel, längd 62, djup 32, höjd 105 cm.

Åldersrelaterat slitage, en del färgbortfall.

769341

2020-05-16