Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, S:t Hermogenes (Patriarken) Moskva. 1800-tal,tempera och olja, samt förgyllning på pannå.

Färgbortfall, slitage, krackelyr,

769352

2020-05-09