Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON. S:t Nikolaus, Södra Ryssland, 1800-talets slut.,tempera och olja på pannå, samt förgyllning på pannå, ca 36x31 cm
Färgbortfall, krackelyr, retuscher
769353
2020-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här