Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON. S:t Nikolaus, Södra Ryssland, 1800-talets slut.,tempera och olja på pannå, samt förgyllning på pannå, ca 36x31 cm

Färgbortfall, krackelyr, retuscher

769353

2020-05-09