Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, S:t Nikolaus, Ryssland, 1900-talets första hälft,
tempera och olja, samt förgyllning på pannå, riza, ca 32x26 cm
Bucklor, slitage, krackelyr, retuscker, rizan sitter löst
769354
2020-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här