Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

IKON, S:t Nikolaus, Ryssland, 1900-talets första hälft,
tempera och olja, samt förgyllning på pannå, riza, ca 32x26 cm

Bucklor, slitage, krackelyr, retuscker, rizan sitter löst

769354

2020-05-07