Ikon Grekland

Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IKON, Det heliga korsets upphöjelse med S:ta Helena, Grekland, 1800-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 29,5x22 cm

Omfattande bortfall av kredering och bemålning, krackelyr, slitage

769355

2020-05-07