Bordsur 1800-tal Frankrike

Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, Frankrike, patinerad och bronserad, vitemaljerad urtavla med blommor samt arabiska siffror, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 44, bredd 30 cm

Skada, slitage

769376

2020-05-12