BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos

BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos
BJÖRN HALLSTRÖM: Nisperos

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): "Nisperos", signerad och daterad Björn Hallström -72, olja på duk uppklistrad på pannå, 43x38 cm

UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, Stockholm 1974

769380

2020-05-10