Foo hundar 1 par

Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par
Foo hundar 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEMPELLEJON / FOO HUNDAR, 1-par, 1900-talets första hälft, Kina, sandsten, höjd ca 30 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, smärre mosspåväxt

769381

2020-05-10