Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
THOMAS MÜLLER (1900-tal): Komposition, blandteknik, signerad TH. MÜLLER , bladmått ca 77x54 cm
Zustandsbeschreibung
ej examinerad ur ram
769393
2020-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner