Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1937): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, numrerad 920/1999, färglitografi, bildyta ca 57,5x71,5 cm

ej exanierad ur ram

769396

2020-05-14