Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1937): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, numrerad 920/1999, färglitografi, bildyta ca 57,5x71,5 cm
ej exanierad ur ram
769396
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här