Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): Porträtt av Silvana Imam, signerad och numrerad 2/20, fotografi, bildmått 58x39 cm
Zustandsbeschreibung
769404
2020-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner