Wilhelm Åberg olja på duk

Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

WILHELM ÅBERG (1841-1909), Segelskuta vid slott, signerad samt daterad 1867, olja på duk, ca 57x48 cm

Krackelyr, gulnad

769420

2020-05-07