Charlotta Sandberg färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLOTTA SANDBERG (f 1975), "Ice sparkling thoughts", färglitografi, signerad Charlotta Sandberg, numrerad 101/190, motivmått ca 56x33 cm

ej examinerad ur ram

769422

2020-05-14