Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt, förgylld, dekor pastellage i form av bland annat bladverk, mått ca 92x50 cm
Torrsprickor, dekorbortfall, lagningar på baksida
769424
2020-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här