Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLFKLUBBA / PUTTER, Halley London, 1910-/20-tal, skaft av ek, längd 88 cm
Bruksslitage, rester av färg
769441
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här