Golfklubba / putter England 1900-talets 1:a hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLFKLUBBA / PUTTER, Halley London, 1910-/20-tal, skaft av ek, längd 88 cm

Bruksslitage, rester av färg

769441

2020-05-10