Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Näckrosor, Bergianska", signerad och daterad V. Kliuchnikov -14, olja på duk, ca 100x81 cm, oramad
769454
2020-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här