Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Näckrosor, Bergianska", signerad och daterad V. Kliuchnikov -14, olja på duk, ca 100x81 cm, oramad

769454

2020-05-07